Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.27
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
z tym już się urodziłam. Nikt też nie był moim autorytetem, z którego czerpałam przykład i uczyłam się życia. Chyba wynika to z tego, że jestem z gór, a górale mają silne osobowości i temperament.


- Może górale woleliby, żebyś została przy skrzypcach, a nie robiła karierę na estradzie?

- Z całym szacunkiem dla moich cudownych górali, ale nie przejmuję się tym, co oni by woleli. Po prostu robię to, co lubię, i nie potrafiłabym robić czegoś innego na siłę, specjalnie dla kogoś. A skrzypiec nie zostawiłam, bo gram na nich, choć sporadycznie.


- Zawsze chciałaś być na scenie?

- Nigdy nie chciałam. To znaczy
z tym już się urodziłam. Nikt też nie był moim autorytetem, z którego czerpałam przykład i uczyłam się życia. Chyba wynika to z tego, że jestem z gór, a górale mają silne osobowości i temperament.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;who1&gt;- Może górale woleliby, żebyś została przy skrzypcach, a nie robiła karierę na estradzie?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Z całym szacunkiem dla moich cudownych górali, ale nie przejmuję się tym, co oni by woleli. Po prostu robię to, co lubię, i nie potrafiłabym robić czegoś innego na siłę, specjalnie dla kogoś. A skrzypiec nie zostawiłam, bo gram na nich, choć sporadycznie.&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;who1&gt;- Zawsze chciałaś być na scenie?&lt;/&gt; <br><br>&lt;who2&gt;- Nigdy nie chciałam. To znaczy
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego