Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 29
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Do środka weszli, otwierając drzwi oryginalnym kluczem, znalezionym pod wycieraczką. Skradli 24 tys. zł, ukryte w słoiku.
- W nocy z 15 na 16 lipca włamywacze dostali się też do Baru Rafaello przy ul. Do Pociesznej Wody w Rabce. Skradli papierosy i alkohol. Straty - 2,5 tys. zł.
- 18 lipca pożar szalał w Rabce przy ul. Gilówka. Spłonął drewniany budynek, w którym znajdowała się hurtownia i sklep. Straty - 30 tys. zł.
- Niemiłego odkrycia dokonał tego samego dnia właściciel domu w miejscowości Czerwienne Górne. Zauważył on wizytę nieproszonych gości, po której z domu zniknęła między innymi wieża stereo, odtwarzacz video, płyty CD, wiertarka
Do środka weszli, otwierając drzwi oryginalnym kluczem, znalezionym pod wycieraczką. Skradli 24 tys. zł, ukryte w słoiku.<br>- W nocy z 15 na 16 lipca włamywacze dostali się też do Baru Rafaello przy ul. Do Pociesznej Wody w Rabce. Skradli papierosy i alkohol. Straty - 2,5 tys. zł.<br> - 18 lipca pożar szalał w Rabce przy ul. Gilówka. Spłonął drewniany budynek, w którym znajdowała się hurtownia i sklep. Straty - 30 tys. zł.<br>- Niemiłego odkrycia dokonał tego samego dnia właściciel domu w miejscowości Czerwienne Górne. Zauważył on wizytę nieproszonych gości, po której z domu zniknęła między innymi wieża stereo, odtwarzacz video, płyty CD, wiertarka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego