Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
2003 - wystawy indywidualne - Galeria Uniwersytecka UWM Olsztyn
Galeria Inicjatyw Twórczych CEiIK
Galeria Elektor - Warszawa

Wernisaż wystawy malarstwa Marka Szczęsnego odbędzie się 29 grudnia 2004 r o godz. 18.00
w galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

Zaproszenie na Bal Sylwestrowy
Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku zaprasza na Bal Sylwestrowy 2004/2005. Zapewniamy szampańską zabawę do białego rana przy dobrej muzyce (gra zespół VEKI z Elbląga) oraz smaczną kuchnię. W menu: kotlet z piersi z ananasem (zestaw surówek i ryż), bigos, kotlet szkolny (mielony z pieczarkami), barszcz czerwony i pasztecik, sałatka jarzynowa, wędlina, ogórek, przepyszna szarlotka oraz napoje gorące, chłodzące i orzeźwiające!!!
Cena 250
2003 - wystawy indywidualne - Galeria Uniwersytecka UWM Olsztyn<br>Galeria Inicjatyw Twórczych CEiIK<br>Galeria Elektor - Warszawa<br><br>Wernisaż wystawy malarstwa Marka Szczęsnego odbędzie się 29 grudnia 2004 r o godz. 18.00<br>w galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Zaproszenie na Bal Sylwestrowy&lt;/&gt;<br>Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku zaprasza na Bal Sylwestrowy 2004/2005. Zapewniamy szampańską zabawę do białego rana przy dobrej muzyce (gra zespół VEKI z Elbląga) oraz smaczną kuchnię. W menu: kotlet z piersi z ananasem (zestaw surówek i ryż), bigos, kotlet szkolny (mielony z pieczarkami), barszcz czerwony i pasztecik, sałatka jarzynowa, wędlina, ogórek, przepyszna szarlotka oraz napoje gorące, chłodzące i orzeźwiające!!!<br>Cena 250
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!