Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
język...
Tematy się kończą. Cały czas patrzę tęsknie na przyjaciół, którzy bawią się fantastycznie, gadają, śmieją się.
Przy naszym stoliku - cisza. Kończymy. Rachunek. Orientuję się, że powinnam poprosić o osobny i zapłacić za siebie. Żegnamy się serdecznie i rozstajemy bez żalu na zawsze. Idę do przyjaciół z Polski i spędzam szampańską noc, opowiadając o Warszawie, teatrze, itd. Rano postanawiam już nigdy nikogo nie szukać i do nikogo nie wracać.
Pozdrawiam, dziękując socjalistycznej ojczyźnie i szkole za naukę języka rosyjskiego, dzięki któremu mogłam przeżyć w młodości jedną z najbardziej romantycznych historii.
PS 1) Zaczynają się wakacje. Życzę Państwu dużo słońca, ja spędzę
język...<br>Tematy się kończą. Cały czas patrzę tęsknie na przyjaciół, którzy bawią się fantastycznie, gadają, śmieją się.<br>Przy naszym stoliku - cisza. Kończymy. Rachunek. Orientuję się, że powinnam poprosić o osobny i zapłacić za siebie. Żegnamy się serdecznie i rozstajemy bez żalu na zawsze. Idę do przyjaciół z Polski i spędzam szampańską noc, opowiadając o Warszawie, teatrze, itd. Rano postanawiam już nigdy nikogo nie szukać i do nikogo nie wracać.<br>Pozdrawiam, dziękując socjalistycznej ojczyźnie i szkole za naukę języka rosyjskiego, dzięki któremu mogłam przeżyć w młodości jedną z najbardziej romantycznych historii.<br>PS 1) Zaczynają się wakacje. Życzę Państwu dużo słońca, ja spędzę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego