Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Putin wyrzuca Tatianę, córkę Jelcyna

Porządki na Kremlu

Borys Jelcyn, "osoba prywatna", będzie urzędował na Kremlu. Były prezydent najwyraźniej ma ochotę pozostać szarą eminencją rosyjskiej polityki. Na razie z Kremla usunięto jego córkę.
Sekretarz prasowy Jelcyna z czasów prezydentury Dmitrij Jakuszkin mówi, że jego szef "nadal będzie organizował spotkania; politycy będą przyjeżdżać do niego do rezydencji w Gorkim".
Byłemu "carowi Borysowi" nie pójdzie jednak łatwo z wytrawnym kagiebistą, którego sam namaścił na swego
Putin wyrzuca Tatianę, córkę Jelcyna&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Porządki na Kremlu&lt;/&gt;<br><br>Borys Jelcyn, "osoba prywatna", będzie urzędował na Kremlu. Były prezydent najwyraźniej ma ochotę pozostać szarą eminencją rosyjskiej polityki. Na razie z Kremla usunięto jego córkę. <br>Sekretarz prasowy Jelcyna z czasów prezydentury Dmitrij Jakuszkin mówi, że jego szef "nadal będzie organizował spotkania; politycy będą przyjeżdżać do niego do rezydencji w Gorkim". <br>Byłemu "carowi Borysowi" nie pójdzie jednak łatwo z wytrawnym kagiebistą, którego sam namaścił na swego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!