Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
na filmie; są tak skrojone, że poddają się twoim ruchom. Magda otworzyła niedawno własny butik Orange - pomarańczowe ściany, dwa rzędy ubrań. Klasyczne fasony: proste spódnice przed kolano, nieśmiertelne sukienki á la Jackie Kennedy, garnitur o męskim fasonie, skromne sweterki i koszulki z dzianiny. Wszystko powtórzone w kilku kolorach: różne odcienie szarego, brąz, granat, czerń i bakłażan.
Grzeczne ubranka, proste dodatki. Ubrania projektuje sama, reszta od dostawców. Wszystko w tym samym stylu. Na Mokotowskiej 45 nie ma ani jednej rzeczy, której Magda nie założyłaby sama.
Bardzo dużo pracuje: dogląda produkcji, pilnuje jakości wykończenia i dba o ceny. Niewysokie, bo sama nie lubi
na filmie; są tak skrojone, że poddają się twoim ruchom. Magda otworzyła niedawno własny butik Orange - pomarańczowe ściany, dwa rzędy ubrań. Klasyczne fasony: proste spódnice przed kolano, nieśmiertelne sukienki á la Jackie Kennedy, garnitur o męskim fasonie, skromne sweterki i koszulki z dzianiny. Wszystko powtórzone w kilku kolorach: różne odcienie szarego, brąz, granat, czerń i bakłażan. <br>Grzeczne ubranka, proste dodatki. Ubrania projektuje sama, reszta od dostawców. Wszystko w tym samym stylu. Na Mokotowskiej 45 nie ma ani jednej rzeczy, której Magda nie założyłaby sama. <br>Bardzo dużo pracuje: dogląda produkcji, pilnuje jakości wykończenia i dba o ceny. Niewysokie, bo sama nie lubi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego