Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1994
Doskonale nawilża i odżywia skórę. Jest naturalnym filtrem słonecznym, jako składnik kosmetyków chroni cerę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska i słońca.
Olej z pestek brzoskwini
Jest surowcem kosmetycznym o działaniu regenerującym, odżywczym i nawilżającym. Zmiękcza naskórek, działa odświeżająco i delikatnie ściąga poszerzone pory skóry. Działa ochronnie i poprawia karnację zmęczonej, szarej cery.
Olejek migdałowy
Zawiera kwasy tłuszczowe i związki sterolowe, będące roślinnymi hormonami. Ma właściwości łagodzące i kojące. Chroni skórę przed podrażnieniem. Lipidy olejku są doskonale przyswajane przez naskórek. Uzupełniają powstające z wie-kiem niedobory lipidów zawartych w naturalnym płaszczu ochronnym skóry.
Olej z pestek winogron
Niezwykle cenny surowiec kosmetyczny. Bogaty
Doskonale nawilża i odżywia skórę. Jest naturalnym filtrem słonecznym, jako składnik kosmetyków chroni cerę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska i słońca.<br>Olej z pestek brzoskwini<br>Jest surowcem kosmetycznym o działaniu regenerującym, odżywczym i nawilżającym. Zmiękcza naskórek, działa odświeżająco i delikatnie ściąga poszerzone pory skóry. Działa ochronnie i poprawia karnację zmęczonej, szarej cery.<br>Olejek migdałowy<br>Zawiera kwasy tłuszczowe i związki sterolowe, będące roślinnymi hormonami. Ma właściwości łagodzące i kojące. Chroni skórę przed podrażnieniem. Lipidy olejku są doskonale przyswajane przez naskórek. Uzupełniają powstające z wie-kiem niedobory lipidów zawartych w naturalnym płaszczu ochronnym skóry.<br>Olej z pestek winogron<br>Niezwykle cenny surowiec kosmetyczny. Bogaty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego