Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
w ciąży. Musiał ją szybko odwieźć do lekarza. - Miałem świadomość, że łamię przepisy, ale czasami nie da się inaczej. Prosiliśmy urzędników, by wyznaczyli specjalne miejsca do parkowania, ale urzędników to nie obchodzi. Trudno tak żyć - tłumaczy Łuczak.
A odkąd Kaziński wydał wojnę właścicielom psów, jest jeszcze trudniej. Od dawna do szewskiej pasji doprowadzali go sąsiedzi przyprowadzający swoje psy, by załatwiały się pod jego domem. Choć, jak podkreśla, kocha zwierzęta, nie kocha tych, którzy mają w nosie jego dom, ogród i jego prawo do czystego trawnika. Krótko mówiąc: psy - tak, psie kupy - nie.
W walce ze śmierdzącym problemem znów sięgnął po prawo. Przepisy
w ciąży. Musiał ją szybko odwieźć do lekarza. - Miałem świadomość, że łamię przepisy, ale czasami nie da się inaczej. Prosiliśmy urzędników, by wyznaczyli specjalne miejsca do parkowania, ale urzędników to nie obchodzi. Trudno tak żyć - tłumaczy Łuczak. <br>A odkąd Kaziński wydał wojnę właścicielom psów, jest jeszcze trudniej. Od dawna do szewskiej pasji doprowadzali go sąsiedzi przyprowadzający swoje psy, by załatwiały się pod jego domem. Choć, jak podkreśla, kocha zwierzęta, nie kocha tych, którzy mają w nosie jego dom, ogród i jego prawo do czystego trawnika. Krótko mówiąc: psy - tak, psie kupy - nie. <br>W walce ze śmierdzącym problemem znów sięgnął po prawo. Przepisy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego