Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przyznaj, że są dni, kiedy po prostu jesteś podminowana, jest ci "nijako" i chcesz się pokłócić, żeby rozładować wewnętrzne napięcie. Na początku stawiasz sobie cel ostrzału: zazdrość, jego flirt z tą wysoką Martą, za małe zainteresowanie tobą - do wyboru. Dodajmy, że czasem zarzut jest wydumany. Potem, za pomocą umiejętnie wbijanych szpileczek, ciętych uwag i złośliwości osiągasz sukces. Z twojego wyrozumiałego i kochającego chłopaka wychodzi potwór. Kiedy wreszcie podniesie głos, możesz wybiec z pokoju z miną cierpiętnicy i łzami w oczach. A pozostawiony samemu sobie facet kompletnie nie wie, o co ci chodzi. Czasem ty sama też nie wiesz.
- Zdarzają się dni
przyznaj, że są dni, kiedy po prostu jesteś podminowana, jest ci "nijako" i chcesz się pokłócić, żeby rozładować wewnętrzne napięcie. Na początku stawiasz sobie cel ostrzału: zazdrość, jego flirt z tą wysoką Martą, za małe zainteresowanie tobą - do wyboru. Dodajmy, że czasem zarzut jest wydumany. Potem, za pomocą umiejętnie wbijanych szpileczek, ciętych uwag i złośliwości osiągasz sukces. Z twojego wyrozumiałego i kochającego chłopaka wychodzi potwór. Kiedy wreszcie podniesie głos, możesz wybiec z pokoju z miną cierpiętnicy i łzami w oczach. A pozostawiony samemu sobie facet kompletnie nie wie, o co ci chodzi. Czasem ty sama też nie wiesz. <br>- Zdarzają się dni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!