Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
skoki ciśnienia tętniczego powodują, iż rumieni się bez powodu. Rumieni się także z tego powodu, że jej ciało w nadmiarze produkuje i wydziela płyny ustrojowe charakterystyczne dla stanu podniecenia seksualnego.
Ty: zdecydowanie rośnie twa wrażliwość na zapach używanych przez nią perfum, dezodorantów, szamponu, a czasami... zapach jej stóp w skórzanych szpileczkach. Udowodniono naukowo, że kobieca stopa w połączeniu ze skórą buta wytwarza jeden z najsilniej działających seksualnie zapachów. Stąd niektórzy faceci wolą całować kobiety w stopy, niż np. w rękę czy usta.

Czy te czy mogą kłamać?
Objawem zafascynowania bywają też zaburzenia wzroku.
Ona: "oczy maślane", rozszerzone źrenice, zwiększona produkcja gruczołów
skoki ciśnienia tętniczego powodują, iż rumieni się bez powodu. Rumieni się także z tego powodu, że jej ciało w nadmiarze produkuje i wydziela płyny ustrojowe charakterystyczne dla stanu podniecenia seksualnego.<br>Ty: zdecydowanie rośnie twa wrażliwość na zapach używanych przez nią perfum, dezodorantów, szamponu, a czasami... zapach jej stóp w skórzanych szpileczkach. Udowodniono naukowo, że kobieca stopa w połączeniu ze skórą buta wytwarza jeden z najsilniej działających seksualnie zapachów. Stąd niektórzy faceci wolą całować kobiety w stopy, niż np. w rękę czy usta.<br><br>Czy te czy mogą kłamać?<br>Objawem zafascynowania bywają też zaburzenia wzroku.<br>Ona: "oczy maślane", rozszerzone źrenice, zwiększona produkcja gruczołów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!