Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
jedzenie.
Jakie są twoje preferencje dietetyczne?
To, co już wymieniłam i wszystko, co słone - nie słodkie. Nienawidzę słodyczy. Kiedy jestem w Nowym Jorku, nie mogę oprzeć się hamburgerom z baru Corner Bistro.
Jak opisałabyś swój styl ubierania się?
Prosty i niekrzykliwy. Kiedy gdzieś wychodzę, zakładam prosty t-shirt, dżinsy lub sztruksy i biorę plecak. Najbardziej lubię dżinsy Daryl K i Helmuta Langa, koszulki na ramiączkach firmy Triple Five Soul i Hanes. Nie mogłabym się obyć bez staromodnych koszulek.
Sznurowany gorset jest klasyką seksownego stroju.

Rossella Jardini for Moschino
Makijaż z okładki:
Makijażystka Leslie Lopez użyła kosmetyków firmy Revlon.

Oczy:
Górne powieki
jedzenie. <br>Jakie są twoje preferencje dietetyczne?<br>To, co już wymieniłam i wszystko, co słone - nie słodkie. Nienawidzę słodyczy. Kiedy jestem w Nowym Jorku, nie mogę oprzeć się hamburgerom z baru Corner Bistro. <br>Jak opisałabyś swój styl ubierania się?<br>Prosty i niekrzykliwy. Kiedy gdzieś wychodzę, zakładam prosty t-shirt, dżinsy lub sztruksy i biorę plecak. Najbardziej lubię dżinsy Daryl K i Helmuta Langa, koszulki na ramiączkach firmy Triple Five Soul i Hanes. Nie mogłabym się obyć bez staromodnych koszulek.<br>Sznurowany gorset jest klasyką seksownego stroju. <br><br>Rossella Jardini for Moschino<br>Makijaż z okładki:<br>Makijażystka Leslie Lopez użyła kosmetyków firmy Revlon.<br><br>Oczy: <br>Górne powieki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!