Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
zapewne lokator Pałacu Prezydenckiego - po rozpadzie lewicy to on stał się głównym przeciwnikiem politycznym prących do władzy PiS, PO i LPR.

- Twarz III Rzeczypospolitej i jej wszystkich patologii jest twarzą Aleksandra Kwaśniewskiego - przekonuje Adam Bielan, rzecznik PiS. Bielan nawet nie próbuje ukryć, że zrobi wszystko, by prezydent stał się dyżurnym szwarccharakterem kilku najbliższych miesięcy. PiS za pół miliona złotych wykupił już telewizujne reklamówki, w których krytykuje go za uległą postawę wobec Rosji.ŹMarek Jurek, partyjny kolega Bielana, dodaje, że wkładanie wysiłku w tworzenie demonicznego wizerunku Kwaśniewskiego jest zbędne. Wystarczy to, co już o nim wiadomo.

Bo wiadomo sporo. Niemal każde posiedzenie
zapewne lokator Pałacu Prezydenckiego - po rozpadzie lewicy to on stał się głównym przeciwnikiem politycznym prących do władzy PiS, PO i LPR. <br><br>- Twarz III Rzeczypospolitej i jej wszystkich patologii jest twarzą Aleksandra Kwaśniewskiego - przekonuje Adam Bielan, rzecznik PiS. Bielan nawet nie próbuje ukryć, że zrobi wszystko, by prezydent stał się dyżurnym szwarccharakterem kilku najbliższych miesięcy. PiS za pół miliona złotych wykupił już telewizujne reklamówki, w których krytykuje go za uległą postawę wobec Rosji.ŹMarek Jurek, partyjny kolega Bielana, dodaje, że wkładanie wysiłku w tworzenie demonicznego wizerunku Kwaśniewskiego jest zbędne. Wystarczy to, co już o nim wiadomo. <br><br>Bo wiadomo sporo. Niemal każde posiedzenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego