Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2004
klient nie przekład żadnych dokumentów, bank nie bada jego zdolności kredytowej, nie wymaga poręczycieli, a zakupiony towar jest cały czas własnością kupującego (brak przewłaszczenia jak w przypadku typowych kredytów na zakup towarów i usług). A najważniejszy jest zdecydowanie niższy koszt kredytu w porównaniu ze średnią ceną kredytów na rynku (patrz tabela).
Każdy posiadacz kredytu odnawialnego uruchomionego po 24 listopada 2003 r. może na podstawie ustnej dyspozycji, przenieść do spłaty w ratach część lub całość zadłużenia. Klienci korzystający już wcześniej z kredytu odnawialnego, mogą skorzystać z nowej funkcji po podpisaniu aneksu do umowy.

KONTO INTELIGO
Grand Prix karty z sercem
Karta Inteligo
klient nie przekład żadnych dokumentów, bank nie bada jego zdolności kredytowej, nie wymaga poręczycieli, a zakupiony towar jest cały czas własnością kupującego (brak przewłaszczenia jak w przypadku typowych kredytów na zakup towarów i usług). A najważniejszy jest zdecydowanie niższy koszt kredytu w porównaniu ze średnią ceną kredytów na rynku (patrz tabela).<br>Każdy posiadacz kredytu odnawialnego uruchomionego po 24 listopada 2003 r. może na podstawie ustnej dyspozycji, przenieść do spłaty w ratach część lub całość zadłużenia. Klienci korzystający już wcześniej z kredytu odnawialnego, mogą skorzystać z nowej funkcji po podpisaniu aneksu do umowy.<br>&lt;gap&gt;<br> KONTO &lt;name type="prod"&gt;INTELIGO&lt;/&gt;<br>Grand Prix karty z sercem<br>Karta &lt;name type="prod"&gt;Inteligo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego