Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motomagazyn
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Według wszystkich pań zawieszenie dobrze tłumi wstrząsy na nierównościach, choć powinno być bardziej komfortowe. Testujące uznały je za zbyt twarde.

Jeszcze nikt nie zrobił samochodu idealnego, podobnie jak nie narodził się...kobieta i mężczyzna. Nie ma również kobiet o takich samych upodobaniach. Żadne auto nie wzbudziło więc jednomyślnego entuzjazmu. Z tabelek, wypełnionych po jazdach przez każdą z pań, nie wynikało, który samochód jest najlepszy. Na pytanie, który kupiłyby dwie od razu opowiedziały się za Fordem, jedna za Twingo i jedna dokonałaby wyboru pomiędzy Seatem i Lancią. Dziękuję rozczarowanym kierowcom TIR-ów za doping.
SKODA OCTAVIA COMBI 1.8 20v/1.9
Według wszystkich pań zawieszenie dobrze tłumi wstrząsy na nierównościach, choć powinno być bardziej komfortowe. Testujące uznały je za zbyt twarde.<br><br>Jeszcze nikt nie zrobił samochodu idealnego, podobnie jak nie narodził się...kobieta i mężczyzna. Nie ma również kobiet o takich samych upodobaniach. Żadne auto nie wzbudziło więc jednomyślnego entuzjazmu. Z tabelek, wypełnionych po jazdach przez każdą z pań, nie wynikało, który samochód jest najlepszy. Na pytanie, który kupiłyby dwie od razu opowiedziały się za Fordem, jedna za Twingo i jedna dokonałaby wyboru pomiędzy Seatem i Lancią. Dziękuję rozczarowanym kierowcom TIR-ów za doping.&lt;/div&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;SKODA OCTAVIA COMBI 1.8 20v/1.9
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego