Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2000
500 mg 4-6 h bez bólu
ibuprofen 200 mg 4-6 h bez bólu
ASA* 200 mg 4 h bez bólu
*Kwas acetylosalicylowy
ALEVE JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ EKONOMICZNYCH LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH.
Aleve jest wygodny w dawkowaniu. Dawka dobowa Aleve to 2-3 tabletki. Pozwala to na zmniejszenie ilości stosowanych tabletek, a co za tym idzie - obniżenie kosztów leczenia.
Dzienny koszt leczenia*
ALEVE 100%
paracetamol 130%
ibuprofen 160%
*Średni indeks cenowy - Pharmatrend, październik 1999 r.
ALEVE JEST LEKIEM WSZECHSTRONNYM.
Aleve jest skuteczny w zwalczaniu: bólów głowy, zgbów, mięśni, stawów, krzyża, bólów miesiączkowych, objawów grypy i przeziębienia, ma działanie przeciwgorączkowe.

ALEVE
MAŁA
500 mg 4-6 h bez bólu<br>ibuprofen 200 mg 4-6 h bez bólu<br>ASA* 200 mg 4 h bez bólu<br>*Kwas acetylosalicylowy<br>ALEVE JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ EKONOMICZNYCH LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH.<br>Aleve jest wygodny w dawkowaniu. Dawka dobowa Aleve to 2-3 tabletki. Pozwala to na zmniejszenie ilości stosowanych tabletek, a co za tym idzie - obniżenie kosztów leczenia.<br>Dzienny koszt leczenia*<br>ALEVE 100%<br>paracetamol 130%<br>ibuprofen 160%<br>*Średni indeks cenowy - Pharmatrend, październik 1999 r.<br>ALEVE JEST LEKIEM WSZECHSTRONNYM.<br>Aleve jest skuteczny w zwalczaniu: bólów głowy, zgbów, mięśni, stawów, krzyża, bólów miesiączkowych, objawów grypy i przeziębienia, ma działanie przeciwgorączkowe.<br><br>ALEVE<br>MAŁA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego