Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
lub niewielkie krwawienie międzymiesiączkowe. Jest to zjawisko normalne i nie stanowi powodu do odstawienia tabletek. Objawy te świadczą o wysokiej kobiecości Twojego organizmu. Potrzebujesz czasu, by przyzwyczaić się do niskich dawek hormonów zawartych w Cileście.
Niekiedy w pierwszych miesiącach stosowania pigułek mogą pojawić się niewielkie nudności. Wówczas najlepiej jest zażywać tabletkę wieczorem, tuż przed pójściem spać. Pozwoli Ci to "przespać" nudności, ustąpią one same najdalej po 2-3 cyklach.
Kobiety stosujące pigułkę antykoncepcyjną nic powinny palić papierosów! Jeżeli palisz więcej niż 8-10 papierosów dziennie, powinnaś rozważyć inną (niehormonalną) metodę antykoncepcji.
Zażywając Cilest możesz opóźnić wystąpienie miesiączki. W tym celu po
lub niewielkie krwawienie międzymiesiączkowe. Jest to zjawisko normalne i nie stanowi powodu do odstawienia tabletek. Objawy te świadczą o wysokiej kobiecości Twojego organizmu. Potrzebujesz czasu, by przyzwyczaić się do niskich dawek hormonów zawartych w Cileście.<br>Niekiedy w pierwszych miesiącach stosowania pigułek mogą pojawić się niewielkie nudności. Wówczas najlepiej jest zażywać tabletkę wieczorem, tuż przed pójściem spać. Pozwoli Ci to "przespać" nudności, ustąpią one same najdalej po 2-3 cyklach.<br>Kobiety stosujące pigułkę antykoncepcyjną nic powinny palić papierosów! Jeżeli palisz więcej niż 8-10 papierosów dziennie, powinnaś rozważyć inną (niehormonalną) metodę antykoncepcji.<br>Zażywając Cilest możesz opóźnić wystąpienie miesiączki. W tym celu po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego