Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
życzenie

Mercilon
Jak przyjmować pigułkę?
Każdy listek zawiera 21 tabletek. Tabletki należy przyjmować codziennie o tej samej porze. Każdą tabletkę należy połknąć w całości, można ją popić wodą.
Stosowanie pigułki po raz pierwszy
Przy stosowaniu pigułki po raz pierwszy należy:
* Poczekać na kolejne krwawienie miesiączkowe.
* Pierwszego dnia miesiączki przyjąć pierwszą tabletkę oznaczoną odpowiednim dniem tygodnia np. jeżeli miesiączka rozpoczęła się w poniedziałek należy rozpocząć od tabletki znajdującej się w górnym rzędzie opakowania, oznaczonej "PON".
* Następne tabletki należy przyjmować zgodnie z kolejnymi dniami tygodnia, po jednej dziennie, wskazywanymi przez strzałki aż do zakończenia opakowania.
* Po zakończeniu opakowania następuję 7 dni przerwy, bez
życzenie<br><br>&lt;tit&gt;Mercilon&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Jak przyjmować pigułkę?&lt;/&gt;<br>Każdy listek zawiera 21 tabletek. Tabletki należy przyjmować codziennie o tej samej porze. Każdą tabletkę należy połknąć w całości, można ją popić wodą.<br>&lt;tit&gt;Stosowanie pigułki po raz pierwszy&lt;/&gt;<br>Przy stosowaniu pigułki po raz pierwszy należy: <br>* Poczekać na kolejne krwawienie miesiączkowe.<br>* Pierwszego dnia miesiączki przyjąć pierwszą tabletkę oznaczoną odpowiednim dniem tygodnia np. jeżeli miesiączka rozpoczęła się w poniedziałek należy rozpocząć od tabletki znajdującej się w górnym rzędzie opakowania, oznaczonej "PON".<br>* Następne tabletki należy przyjmować zgodnie z kolejnymi dniami tygodnia, po jednej dziennie, wskazywanymi przez strzałki aż do zakończenia opakowania.<br>* Po zakończeniu opakowania następuję 7 dni przerwy, bez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego