Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tego dokonać, oszukując w losowaniu "Lotto" przy pomocy "sierotki" o niewyparzonym języku (Kudrow). Jedną z rzeczy, która najbardziej podobała się Lisie podczas kręcenia tego filmu, była miejsowość Hershey w Pensylwanii, gdzie robiono część zdjęć.
- To raj na ziemi - twierdzi. - Kiedy weszłam do swojego pokoju w hotelu, na łóżku leżało sześć tabliczek czekolady i duża garść "całusków".
To właśnie w hotelach Kudrow oddaje się swoim grzesznym nałogom: oglądaniu telewizji (Real World, Road Rules) i grze na ukochanym "Game Boyu".
- Jestem chyba najlepszym na świecie graczem w tetrisa - przechwala się aktorka i wyjmuje z torebki zabawkę, by dać pokaz swoich umiejętności.
W domu
tego dokonać, oszukując w losowaniu "Lotto" przy pomocy "sierotki" o niewyparzonym języku (Kudrow). Jedną z rzeczy, która najbardziej podobała się Lisie podczas kręcenia tego filmu, była miejsowość Hershey w Pensylwanii, gdzie robiono część zdjęć. <br>- To raj na ziemi - twierdzi. - Kiedy weszłam do swojego pokoju w hotelu, na łóżku leżało sześć tabliczek czekolady i duża garść "całusków".<br>To właśnie w hotelach Kudrow oddaje się swoim grzesznym nałogom: oglądaniu telewizji (Real World, Road Rules) i grze na ukochanym "Game Boyu". <br>- Jestem chyba najlepszym na świecie graczem w tetrisa - przechwala się aktorka i wyjmuje z torebki zabawkę, by dać pokaz swoich umiejętności.<br>W domu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego