Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
niż obowiązek. W wielu domach już rozchodzą się zapachy frykasów przyrządzanych na święta. Nie może wśród nich zabraknąć i czekoladowych smakołyków.
Czekoladowa przyjemność
Składniki:
Ciasto: 6 jajek, 1 i 1/2 szklanki mąki, 1 i 1/2 szklanki cukru, 1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia, szczypta soli, 1 tabliczka czekolady Wedla. Poncz do nasączenia ciasta: 2 szklanki soku ananasowego ( w wersji dla dorosłych można dodać 1 kieliszek koniaku).
Wykonanie:
Oddzielić białka od żółtek. Białka ubić z odrobiną soli "na sztywno", dodać cukier, a następnie dodawać po jednym żółtku ubijając pianę aż do rozpuszczenia cukru. Tabliczkę czekolady zetrzeć na wiórki, dodać
niż obowiązek. W wielu domach już rozchodzą się zapachy frykasów przyrządzanych na święta. Nie może wśród nich zabraknąć i czekoladowych smakołyków.<br>Czekoladowa przyjemność<br>Składniki:<br>Ciasto: 6 jajek, 1 i 1/2 szklanki mąki, 1 i 1/2 szklanki cukru, 1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia, szczypta soli, 1 tabliczka czekolady &lt;name type="org"&gt;Wedla&lt;/&gt;. Poncz do nasączenia ciasta: 2 szklanki soku ananasowego ( w wersji dla dorosłych można dodać 1 kieliszek koniaku).<br>Wykonanie:<br>Oddzielić białka od żółtek. Białka ubić z odrobiną soli "na sztywno", dodać cukier, a następnie dodawać po jednym żółtku ubijając pianę aż do rozpuszczenia cukru. Tabliczkę czekolady zetrzeć na wiórki, dodać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!