Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
do wyczerpania składników. Ostatnią warstwę herbatników (5 sztuk) ułóż na środku i posmaruj kremem.
Chwyć folię z obu dłuższych boków prostokąta, unieś ją i połącz nad ciastem tak, by powstał trójkąt. Wstaw ciasto do lodówki, by krem stężał i utrwalił się kształt ciasta.
Przygotuj polewę czekoladową, rozpuszczając na małym ogniu tabliczkę czekolady. Z boków ciasta usuń folie i polej ciasto polewą. Kiedy lekko przestygnie, wstaw ciasto do lodówki, by polewa zastygła. Przed podaniem obficie posyp ciasto wiórkami kokosowymi. Podawaj pokrojone ostrym nożem na jednakowej wielkości zgrabne porcje.
RADA: do roztopionej czekolady możesz dodać dwa surowe białka lub 2-3 łyżki tłustej śmietany
do wyczerpania składników. Ostatnią warstwę herbatników (5 sztuk) ułóż na środku i posmaruj kremem.<br>Chwyć folię z obu dłuższych boków prostokąta, unieś ją i połącz nad ciastem tak, by powstał trójkąt. Wstaw ciasto do lodówki, by krem stężał i utrwalił się kształt ciasta.<br>Przygotuj polewę czekoladową, rozpuszczając na małym ogniu tabliczkę czekolady. Z boków ciasta usuń folie i polej ciasto polewą. Kiedy lekko przestygnie, wstaw ciasto do lodówki, by polewa zastygła. Przed podaniem obficie posyp ciasto wiórkami kokosowymi. Podawaj pokrojone ostrym nożem na jednakowej wielkości zgrabne porcje.<br>RADA: do roztopionej czekolady możesz dodać dwa surowe białka lub 2-3 łyżki tłustej śmietany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!