Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
na aktorkę przystało, Ania rozpoczyna popołudniową wędrówkę po sopockich lokalach od wizyty w barze Galeria, popularnie zwanym Kinski. Skąd nazwa? To właśnie tu, w starej kamienicy niedaleko dworca urodził się i mieszkał przez pierwsze lata swojego życia słynny aktor i reżyser, Klaus Kinsky. - Czytałam biografię Kinsky'ego; wydał mi się mroczną, tajemniczą, ale niezwykle fascynującą postacią - mówi Ania, rozdając w międzyczasie kilka autografów.
- Właśnie taka, nieco tajemnicza, mroczna, ale miła i ciepła atmosfera panuje w barze, gdzie ze ścian spogląda na nas sam gwiazdor w przeróżnych filmowych wcieleniach. Jak na filmowym planie czujemy się nawet... w toalecie. Dlaczego? Przekonaj się sama.
Uśmiechająca
na aktorkę przystało, Ania rozpoczyna popołudniową wędrówkę po sopockich lokalach od wizyty w barze Galeria, popularnie zwanym Kinski. Skąd nazwa? To właśnie tu, w starej kamienicy niedaleko dworca urodził się i mieszkał przez pierwsze lata swojego życia słynny aktor i reżyser, Klaus Kinsky. - Czytałam biografię Kinsky'ego; wydał mi się mroczną, tajemniczą, ale niezwykle fascynującą postacią - mówi Ania, rozdając w międzyczasie kilka autografów. <br>- Właśnie taka, nieco tajemnicza, mroczna, ale miła i ciepła atmosfera panuje w barze, gdzie ze ścian spogląda na nas sam gwiazdor w przeróżnych filmowych wcieleniach. Jak na filmowym planie czujemy się nawet... w toalecie. Dlaczego? Przekonaj się sama.<br>Uśmiechająca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego