Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
39 l.) stał się gwiazdą, miał na swym koncie parę niskobudżetowych produkcji. Teraz pewnie wolałby nie oglądać ujęć z filmu "Hammers over The Anvil" z 1991 r., gdzie galopuje całkiem nago na koniu.
JOANNA LENART

Winona jest zakochana?
Winona Ryder (32 l.) wygląda na szczęśliwą. Kiedy szła na spotkanie z tajemniczym nieznajomym w Los Angeles, uśmiechała się i nawet nie chowała przed fleszami paparazzich. Czyżby się zakochała?
JOANNA LENART

Gość honorowy
Świadkiem honorowym na ślubie Adama Sandlera (37 l.) z Jackie Titone (29 l.) był ukochany pies aktora buldog Meatball. Jak przystało na dobrze wychowanego gościa, Meatball założył białą koszulę, smoking
39 l.) stał się gwiazdą, miał na swym koncie parę niskobudżetowych produkcji. Teraz pewnie wolałby nie oglądać ujęć z filmu "Hammers over The Anvil" z 1991 r., gdzie galopuje całkiem nago na koniu.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Winona jest zakochana?&lt;/&gt;<br>Winona Ryder (32 l.) wygląda na szczęśliwą. Kiedy szła na spotkanie z tajemniczym nieznajomym w Los Angeles, uśmiechała się i nawet nie chowała przed fleszami paparazzich. Czyżby się zakochała?<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Gość honorowy&lt;/&gt;<br>Świadkiem honorowym na ślubie Adama Sandlera (37 l.) z Jackie Titone (29 l.) był ukochany pies aktora buldog Meatball. Jak przystało na dobrze wychowanego gościa, Meatball założył białą koszulę, smoking
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!