Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w sumie około trzech tysięcy osób. Juan Guzman uznał też, że generał jest jeszcze na tyle sprawny umysłowo, że może stanąć przed sądem. Do takiego wniosku sędzia doszedł po przeanalizowaniu wywiadu, którego Pinochet udzielił przed rokiem dla telewizji w Miami.
(BBC)Kontrwywiad w Internecie

Cywilny kontrwywiad Czech przestał być służbą tajną. W Internecie krążą wiadomości o mieszkaniach agentów, adresy tajnych ośrodków szkoleniowych i dowodzenia Informacyjnej Służby Bezpieczeństwa - podał wczoraj czeski dziennik "Mlada Fronda Dnes". Jak napisała gazeta, dzięki nowelizacji stosownych ustaw za niewielką opłatą można mieć wgląd, na stronach internetowych, do ksiąg wieczystych, w których znajdują się adresy nieruchomości kontrwywiadu.
(PAP
w sumie około trzech tysięcy osób. &lt;name type="person"&gt;Juan Guzman&lt;/&gt; uznał też, że generał jest jeszcze na tyle sprawny umysłowo, że może stanąć przed sądem. Do takiego wniosku sędzia doszedł po przeanalizowaniu wywiadu, którego &lt;name type="person"&gt;Pinochet&lt;/&gt; udzielił przed rokiem dla telewizji w &lt;name type="place"&gt;Miami&lt;/&gt;. <br>&lt;au&gt;(BBC)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kontrwywiad w Internecie&lt;/&gt;<br><br>Cywilny kontrwywiad &lt;name type="place"&gt;Czech&lt;/&gt; przestał być służbą tajną. W Internecie krążą wiadomości o mieszkaniach agentów, adresy tajnych ośrodków szkoleniowych i dowodzenia &lt;name type="org"&gt;Informacyjnej Służby Bezpieczeństwa&lt;/&gt; - podał wczoraj czeski dziennik &lt;name type="tit"&gt;"Mlada Fronda Dnes"&lt;/&gt;. Jak napisała gazeta, dzięki nowelizacji stosownych ustaw za niewielką opłatą można mieć wgląd, na stronach internetowych, do ksiąg wieczystych, w których znajdują się adresy nieruchomości kontrwywiadu. <br>&lt;au&gt;(PAP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego