Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
menedżerskie. W sondażowym głosowaniu tylko Dworak zdobył wymaganych sześć głosów. Wtedy postanowiono głosować oficjalnie. Na Dworaka głosowało aż siedem osób. Na pewno trójka tzw. opozycji i trójka środka, musiał go też poprzeć ktoś z trójki popierającej obecny układ w TVP. Kto? To tajemnica. Nikt się nie przyznał, a głosowanie było tajne.
- Wielki sojusz lewicy z prawicą. Mamy wreszcie historyczny kompromis - podsumował w rozmowie z "Rz" taki wynik wpływowy sekretarz KRRiTV Włodzimierz Czarzasty.
Niedługo po 1 w nocy rada nadzorcza przyjęła uchwałę odwołującą obecnego prezesa Roberta Kwiatkowskiego i powołującą Jana Dworaka. Do zmiany na fotelu prezesa TVP dojdzie 17 lutego.
Pierwsza decyzja
menedżerskie. W sondażowym głosowaniu tylko &lt;name type="person"&gt;Dworak&lt;/&gt; zdobył wymaganych sześć głosów. Wtedy postanowiono głosować oficjalnie. Na &lt;name type="person"&gt;Dworaka&lt;/&gt; głosowało aż siedem osób. Na pewno trójka tzw. opozycji i trójka środka, musiał go też poprzeć ktoś z trójki popierającej obecny układ w &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt;. Kto? To tajemnica. Nikt się nie przyznał, a głosowanie było tajne.<br>&lt;q&gt;- Wielki sojusz lewicy z prawicą. Mamy wreszcie historyczny kompromis&lt;/&gt; - podsumował w rozmowie z &lt;name type="tit"&gt;"Rz"&lt;/&gt; taki wynik wpływowy sekretarz &lt;name type="org"&gt;KRRiTV&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Włodzimierz Czarzasty&lt;/&gt;.<br>Niedługo po 1 w nocy rada nadzorcza przyjęła uchwałę odwołującą obecnego prezesa &lt;name type="person"&gt;Roberta Kwiatkowskiego&lt;/&gt; i powołującą &lt;name type="person"&gt;Jana Dworaka&lt;/&gt;. Do zmiany na fotelu prezesa &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; dojdzie 17 lutego.<br>Pierwsza decyzja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego