Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
dwie i pół godziny, samolot szczęśliwie dotarł do paryskiego Le Bourget.
Linia Aircraft and Travel dała początek i rozwinęła się w dzisiejsze British Airways.
Aby w wyjątkowy sposób zaznaczyć pamiętną datę pierwszego lotu, kapitan samolotu startującego 25 sierpnia 1994 r. o 9.15 z Heathrow do Paryża, przewiózł na pokładzie taką samą przesyłkę dla Ambasadora Wielkiej Brytanii w Paryżu.
Dalszy ciąg w następnym numerze.


Los Angelos
Wiele spośród największych amerykańskich korporacji wybrało Los Angelos na swoją siedzibę, ale miasto bardziej słynie ze swoich terenów rekreacyjnych.
LOS ANGELOS
niebiański klimat, ocean, pobliskie góry i najsławniejsze przedmieścia w Ameryce przyczyniły się do zajęcia przez
dwie i pół godziny, samolot szczęśliwie dotarł do paryskiego Le Bourget.<br>Linia Aircraft and Travel dała początek i rozwinęła się w dzisiejsze British Airways.<br>Aby w wyjątkowy sposób zaznaczyć pamiętną datę pierwszego lotu, kapitan samolotu startującego 25 sierpnia 1994 r. o 9.15 z Heathrow do Paryża, przewiózł na pokładzie taką samą przesyłkę dla Ambasadora Wielkiej Brytanii w Paryżu.<br>Dalszy ciąg w następnym numerze.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="tourism"&gt;<br>&lt;tit&gt; Los Angelos &lt;/&gt;<br>Wiele spośród największych amerykańskich korporacji wybrało Los Angelos na swoją siedzibę, ale miasto bardziej słynie ze swoich terenów rekreacyjnych.<br>LOS ANGELOS<br>niebiański klimat, ocean, pobliskie góry i najsławniejsze przedmieścia w Ameryce przyczyniły się do zajęcia przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego