Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
innymi biegów na 100 m.
Zwycięstwa na tym dystansie odnieśli reprezentanci Jamajki: Christopher Williams - 10,34 oraz Merlene Ottey - 11,21.
(PAP)WarszawaWyłudzają pieniądze od starszych osób

Centrum Mężczyźni podający się za pracowników ZUS wyłudzają pieniądze od starszych osób. Ofiarami oszustów padło już przynajmniej kilkanaście osób.
Scenariusz jest zawsze taki sam. Mężczyźni przychodzą do mieszkań i proponują kupno kartki z treścią pozwu do sądu pracy, w sprawie waloryzacji emerytur za 1996 r. Poszkodowani twierdzą, że oszuści są bardzo przekonujący.
Dyrekcja ZUS-u zapewnia, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego.
(MicroWay)Kasa chorych na cenzurowanym

Centrum

Wczoraj Urząd Ochrony Konkurencji
innymi biegów na 100 m.<br>Zwycięstwa na tym dystansie odnieśli reprezentanci Jamajki: Christopher Williams - 10,34 oraz Merlene Ottey - 11,21.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=6&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wyłudzają pieniądze od starszych osób&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Centrum&lt;/&gt; Mężczyźni podający się za pracowników ZUS wyłudzają pieniądze od starszych osób. Ofiarami oszustów padło już przynajmniej kilkanaście osób.<br>Scenariusz jest zawsze taki sam. Mężczyźni przychodzą do mieszkań i proponują kupno kartki z treścią pozwu do sądu pracy, w sprawie waloryzacji emerytur za 1996 r. Poszkodowani twierdzą, że oszuści są bardzo przekonujący.<br>Dyrekcja ZUS-u zapewnia, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kasa chorych na cenzurowanym&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Centrum&lt;/&gt;<br><br>Wczoraj Urząd Ochrony Konkurencji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!