Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
rękach", w końcu do szpitala przychodzą różni ludzie. Najczęściej jednak ginęły wówczas jakieś drobiazgi, okradzeni machali ręką i sprawa się kończyła.
Tym razem było to coś zupełnie innego. Jak wynikało z przeprowadzonego przez personel szpitalny wewnętrznego dochodzenia, po torebki przychodziła ta sama osoba i zabierała je za każdym razem w taki sam sposób.
- Jakieś trzy godziny po tym, jak pani Barbara poszła na operację, weszła na salę jakaś kobieta w fartuchu i z jakimś kubłem w ręku - opowiadała sąsiadka z sali Barbary T. - Zapytała, które to łóżko "tej pani, co miała operację", chociaż tylko to jedno było puste. A potem uśmiechnęła się
rękach", w końcu do szpitala przychodzą różni ludzie. Najczęściej jednak ginęły wówczas jakieś drobiazgi, okradzeni machali ręką i sprawa się kończyła.<br>Tym razem było to coś zupełnie innego. Jak wynikało z przeprowadzonego przez personel szpitalny wewnętrznego dochodzenia, po torebki przychodziła ta sama osoba i zabierała je za każdym razem w taki sam sposób.<br>&lt;q&gt;- Jakieś trzy godziny po tym, jak pani Barbara poszła na operację, weszła na salę jakaś kobieta w fartuchu i z jakimś kubłem w ręku&lt;/&gt; - opowiadała sąsiadka z sali Barbary T. &lt;q&gt;- Zapytała, które to łóżko "tej pani, co miała operację", chociaż tylko to jedno było puste. A potem uśmiechnęła się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!