Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: informacje o polisach ubezpieczeniowych
Rok: 2000
o charakterze politycznym.

OGRANICZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI
§ 22
W zakresie ubezpieczenia ASSISTANCE mają zastosowanie postanowienia określone w § 10, (19 ust. 1 pkt 3 i (21 ust. 7 pkt. 5 niniejszych OWU.

ZAWARCIE UMOWY I OKRES UBEZPIECZENIA
§ 23
1. Umowę ubezpieczenia ASSISTANCE zawiera się na podstawie pisemnego wniosku na okres roczny lub krótszy, taki sam jak okres obowiązywania umowy ubezpieczenia kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków. Dla umów ubezpieczenia zawieranych przez, lub na rzecz osób wielokrotnie wyjeżdżających za granicę, obowiązuje tylko roczny okres ubezpieczenia (polisa całoroczna), z tym że ubezpieczenie ASSISTANCE może być zawarte w terminie późniejszym.
2. Umowę ubezpieczenia zawiera się w formie imiennej
o charakterze politycznym.<br><br>OGRANICZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI<br>§ 22 <br>W zakresie ubezpieczenia ASSISTANCE mają zastosowanie postanowienia określone w § 10, (19 ust. 1 pkt 3 i (21 ust. 7 pkt. 5 niniejszych OWU.<br><br>ZAWARCIE UMOWY I OKRES UBEZPIECZENIA<br>§ 23 <br>1. Umowę ubezpieczenia ASSISTANCE zawiera się na podstawie pisemnego wniosku na okres roczny lub krótszy, taki sam jak okres obowiązywania umowy ubezpieczenia kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków. Dla umów ubezpieczenia zawieranych przez, lub na rzecz osób wielokrotnie wyjeżdżających za granicę, obowiązuje tylko roczny okres ubezpieczenia (polisa całoroczna), z tym że ubezpieczenie ASSISTANCE może być zawarte w terminie późniejszym.<br>2. Umowę ubezpieczenia zawiera się w formie imiennej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!