Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Naj
Nr: 41
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
poziom prolaktyny (hormonu, który jest niezbędny do laktacji) i wtedy kosmyki zaczęły wypadać. Odżywiaj włosy, nakładając preparaty przyspieszające ich porost.
* Dotknęła cię jedna z chorób skóry głowy - pojawiło się zapalenie mieszków włosowych lub grzybica. Wskazana jest wizyta u dermatologa. Myj włosy szamponem przeciwłupieżowym.
* Zażywałaś leki - niektóre, stosowane np. w leczeniu tarczycy, nie najlepiej wpływają na stan włosów. Poproś lekarza, żeby, jeśli to możliwe, przepisał ci leki zastępcze.
* Jesteś w okresie menopauzy - następują zmiany hormonalne, które powodują nadwrażliwość mieszków włosowych. Stosuj preparaty zawierające Minoxidyl lub Aminexil.
Uwierz w moc kuracji
W jej skład wchodzą szampony, odżywki i preparaty lecznicze oraz tabletki odżywcze
poziom prolaktyny (hormonu, który jest niezbędny do laktacji) i wtedy kosmyki zaczęły wypadać. Odżywiaj włosy, nakładając preparaty przyspieszające ich porost. <br>* Dotknęła cię jedna z chorób skóry głowy - pojawiło się zapalenie mieszków włosowych lub grzybica. Wskazana jest wizyta u dermatologa. Myj włosy szamponem przeciwłupieżowym. <br>* Zażywałaś leki - niektóre, stosowane np. w leczeniu tarczycy, nie najlepiej wpływają na stan włosów. Poproś lekarza, żeby, jeśli to możliwe, przepisał ci leki zastępcze. <br>* Jesteś w okresie menopauzy - następują zmiany hormonalne, które powodują nadwrażliwość mieszków włosowych. Stosuj preparaty zawierające Minoxidyl lub Aminexil. <br>Uwierz w moc kuracji <br>W jej skład wchodzą szampony, odżywki i preparaty lecznicze oraz tabletki odżywcze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego