Typ tekstu: Książka
Autor: Kofta Krystyna
Tytuł: Wychowanie seksualne dla klasy wyższej, średniej i niższej
Rok: 2000
JEST TA CHOLERNA PROKREACJA?
Przygotowanie do życia w rodzinie, podręcznik mówiący o wzajemnym szacunku, miłości i tym podobnych sprawach, w domu ilustrowany bywa codzienną praktyką. Tatko pije, potem bije, a jak nie zaśnie, to i rżnie matulę. Myśli więc mały Jasio, leżąc obok tatula w łóżku: i ja też, jak tatko, będę pił, potem bił, a w końcu rżnął. To się nazywa prokreacja.


Wyrok na policjantów utrzymany.
Nie przejęli się krzykiem
- Na policjantach leży obowiązek ochrony życia ludzkiego. Byli zobligowani do interwencji - uznał sąd i odrzucił apelację policjantów, którzy dwa lata temu nie udzielili pomocy katowanej kobiecie.
W lipcu 1997 r
JEST TA CHOLERNA PROKREACJA?&lt;/&gt;<br>Przygotowanie do życia w rodzinie, podręcznik mówiący o wzajemnym szacunku, miłości i tym podobnych sprawach, w domu ilustrowany bywa codzienną praktyką. Tatko pije, potem bije, a jak nie zaśnie, to i rżnie matulę. Myśli więc mały Jasio, leżąc obok tatula w łóżku: i ja też, jak tatko, będę pił, potem bił, a w końcu rżnął. To się nazywa prokreacja.<br><br><br>&lt;tit&gt;Wyrok na policjantów utrzymany.&lt;/&gt; <br>Nie przejęli się krzykiem<br>- Na policjantach leży obowiązek ochrony życia ludzkiego. Byli zobligowani do interwencji - uznał sąd i odrzucił apelację policjantów, którzy dwa lata temu nie udzielili pomocy katowanej kobiecie. <br>W lipcu 1997 r
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego