Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
długo czekać...
Sekret nr 4:
Napletek - dodatkowa przyjemność
- W tkance napletka również znajduje się mnóstwo zakończeń nerwowych, dlatego obcowanie z tą częścią członka we właściwy sposób może dostarczyć mężczyźnie naprawdę fenomenalnych doznań - twierdzi dr Howard Devore, psycholog i seksterapeuta.
- Co z tym zrobić?
Anna, 24-letnia pielęgniarka, opowiada o swojej technice: - Zanim on całkowicie stwardnieje, powoli przesuwaj jego napletek w tę i z powrotem, od głowy do nasady. To wzmaga wrażliwość wszystkich części penisa. Nie bój się użyć siły, mocny ucisk wzmoże doznania.
- Niezwykle seksowne jest też użycie własnych włosów - dodaje Lou Paget.
- Po prostu owiń kosmyk wokoło jego penisa i
długo czekać...<br>Sekret nr 4:<br>Napletek - dodatkowa przyjemność<br>- W tkance napletka również znajduje się mnóstwo zakończeń nerwowych, dlatego obcowanie z tą częścią członka we właściwy sposób może dostarczyć mężczyźnie naprawdę fenomenalnych doznań - twierdzi dr Howard Devore, psycholog i seksterapeuta.<br>- Co z tym zrobić?<br>Anna, 24-letnia pielęgniarka, opowiada o swojej technice: - Zanim on całkowicie stwardnieje, powoli przesuwaj jego napletek w tę i z powrotem, od głowy do nasady. To wzmaga wrażliwość wszystkich części penisa. Nie bój się użyć siły, mocny ucisk wzmoże doznania.<br>- Niezwykle seksowne jest też użycie własnych włosów - dodaje Lou Paget.<br>- Po prostu owiń kosmyk wokoło jego penisa i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego