Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
znaczenie. Zaczynamy zarabiać tyle samo i stajemy się równorzędnymi partnerami.
CKOSMO: Powiedzieliście, że większość kobiet boi się powiedzieć partnerowi, że nie przeżywa orgazmu. A zatem gdzie kryje się sekret kobiecego szczytowania?
Ł: Wiele osób twierdzi, że wszystko kryje się w uczuciach, inni mówią, że orgazm osiąga się za pomocą wyrafinowanych technik, a przecież może się to dziać także zupełnie przypadkiem. Czytałem niedawno o kobiecie, która pełną satysfakcję osiągała tylko na śniegu. Wszystkie ewentualności są możliwe.
M: To prawda, bo za każdym razem jest inaczej. Myślę, że sekret kobiecego orgazmu to nasza cierpliwość i elastyczność.
M: No i chemia. Kobieta musi grać
znaczenie. Zaczynamy zarabiać tyle samo i stajemy się równorzędnymi partnerami. <br>CKOSMO: Powiedzieliście, że większość kobiet boi się powiedzieć partnerowi, że nie przeżywa orgazmu. A zatem gdzie kryje się sekret kobiecego szczytowania?<br>Ł: Wiele osób twierdzi, że wszystko kryje się w uczuciach, inni mówią, że orgazm osiąga się za pomocą wyrafinowanych technik, a przecież może się to dziać także zupełnie przypadkiem. Czytałem niedawno o kobiecie, która pełną satysfakcję osiągała tylko na śniegu. Wszystkie ewentualności są możliwe. <br>M: To prawda, bo za każdym razem jest inaczej. Myślę, że sekret kobiecego orgazmu to nasza cierpliwość i elastyczność.<br>M: No i chemia. Kobieta musi grać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego