Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pod wpływem bardzo głośnych dźwięków.

Kanały półkoliste i ślimak
Tworzą ucho wewnętrzne. Szumy w uchu aż w 90 procentach przypadków są wynikiem uszkodzenia komórek zmysłowych ślimaka. Postępujące systemetycznie uszkodzenia związane z wiekiem powodują nie tylko szumy ale i niedosłuch.

Od trzech miesięcy płacę za nieczynny telefon
Kazimierz Olech (43 l.), technik mechanik
- W październiku przeprowadziłem się do nowego mieszkania. Przeniesienie telefonu wydawało mi się zwykłą formalnością. Tymczasem mija trzeci miesiąc, a nikt z TP SA się u mnie nie pojawił - skarży się pan Kazimierz z Białej Piskiej koło Łomży.

Fakt: Nasz Czytelnik swoje nowe mieszkanie kupił zaledwie 300 m od starego
pod wpływem bardzo głośnych dźwięków.<br><br>Kanały półkoliste i ślimak<br>Tworzą ucho wewnętrzne. Szumy w uchu aż w 90 procentach przypadków są wynikiem uszkodzenia komórek zmysłowych ślimaka. Postępujące &lt;orig reg="systematycznie"&gt;systemetycznie&lt;/&gt; uszkodzenia związane z wiekiem powodują nie tylko szumy ale i niedosłuch.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Od trzech miesięcy płacę za nieczynny telefon&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Kazimierz Olech (43 l.), technik mechanik&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- W październiku przeprowadziłem się do nowego mieszkania. Przeniesienie telefonu wydawało mi się zwykłą formalnością. Tymczasem mija trzeci miesiąc, a nikt z TP SA się u mnie nie pojawił&lt;/&gt; - skarży się pan Kazimierz z Białej Piskiej koło Łomży.<br><br>Fakt: Nasz Czytelnik swoje nowe mieszkanie kupił zaledwie 300 m od starego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego