Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
były "ustawianki": Agnieszka miała poczucie winy, oceniając i szeregując ludzi, podobnie Blanka.

Ciekawa była reakcja Barbary:

Wczoraj nie czułam napięcia, emocji, gdy następowało różnicowanie ludzi. Na ogół bardzo się denerwuję. Zaakceptowałam wewnętrznie prawo, że ludzie mogą mnie widzieć inaczej, niż ja chcę.

Różne osoby silnie reagowały na rozmaite elementy warsztatu technik spotkaniowych:

Blanka relacjonuje ambiwalentne uczucia wobec doznań erotycznych, jakie pojawiły się u niej podczas spotkania z zamkniętymi oczami.

Grażyna:

Nieprzyjemna dla mnie była "kołyska" z Zytą. Chciałam Zytę opuścić na ziemię, tak żeby gruchnęła. Zyta była napięta, jakby stawiała opór.

Alicja:

Wycofałam się z wchodzenia do kręgu, bo wiedziałam, że
były "ustawianki": Agnieszka miała poczucie winy, oceniając i szeregując ludzi, podobnie Blanka.<br><br>Ciekawa była reakcja Barbary:<br><br>Wczoraj nie czułam napięcia, emocji, gdy następowało różnicowanie ludzi. Na ogół bardzo się denerwuję. Zaakceptowałam wewnętrznie prawo, że ludzie mogą mnie widzieć inaczej, niż ja chcę.<br><br>Różne osoby silnie reagowały na rozmaite elementy warsztatu technik spotkaniowych:<br><br>Blanka relacjonuje ambiwalentne uczucia wobec doznań erotycznych, jakie pojawiły się u niej podczas spotkania z zamkniętymi oczami.<br><br>Grażyna:<br><br>Nieprzyjemna dla mnie była "kołyska" z Zytą. Chciałam Zytę opuścić na ziemię, tak żeby gruchnęła. Zyta była napięta, jakby stawiała opór.<br><br>Alicja:<br><br>Wycofałam się z wchodzenia do kręgu, bo wiedziałam, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego