Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Anna Rozalska
Tytuł: strona o sztuce i informatyce
Rok wydania: 2001
Rok powstania: 2004
śnieżynek detal decydujący o pięknie i uroku śniegu.
* Zapamiętają i odtworzą twórczo w wycinance wzory i zdobienia śnieżynek oparte na symetrii sześcioosiowej i siatce linii biegnących pod skosem 60 stopni i 120 stopni.
* Z zakresu przyrody uczniowie poznają bogactwo form tworzonych przez zamarzanie wody.
* Poznają techniki obserwacji śnieżynek.
* Z zakresu techniki uczniowie nauczą się składać papier na trzy równe części korzystając z szablonów rysunkowych.
* Będą doskonalić umiejętności odczytania, zrozumienia i wykonania instrukcji technicznych podanych w formie rysunku technicznego (schematy i przekroje poglądowe).
Pomoce:
* Pracownia komputerowa, projektor multimedialny, drukarka, aparat cyfrowy, skaner, wizualizer(kamera),
* Pracownia przyrodnicza: mikroskop, lupy, zestaw do hodowli śnieżynek
śnieżynek detal decydujący o pięknie i uroku śniegu. <br>* Zapamiętają i odtworzą twórczo w wycinance wzory i zdobienia śnieżynek oparte na symetrii sześcioosiowej i siatce linii biegnących pod skosem 60 stopni i 120 stopni. <br>* Z zakresu przyrody uczniowie poznają bogactwo form tworzonych przez zamarzanie wody. <br>* Poznają techniki obserwacji śnieżynek. <br>* Z zakresu techniki uczniowie nauczą się składać papier na trzy równe części korzystając z szablonów rysunkowych. <br>* Będą doskonalić umiejętności odczytania, zrozumienia i wykonania instrukcji technicznych podanych w formie rysunku technicznego (schematy i przekroje poglądowe). <br>Pomoce: <br>* Pracownia komputerowa, projektor multimedialny, drukarka, aparat cyfrowy, skaner, wizualizer(kamera), <br>* Pracownia przyrodnicza: mikroskop, lupy, zestaw do hodowli śnieżynek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego