Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Siemens w Polsce
Rok: 2002
również użytkowania produktów i systemów. W dobie szybkich zmian technologicznych szczególnie potrzebne jest stałe doradztwo techniczne, szkolenia i serwis. Dlatego też Siemens uruchomił w Warszawie i w Katowicach dwa centra szkoleniowe. Oferują one pełen wybór kursów w zakresie automatyki przemysłowej i techniki napędowej. Ukończyły je już setki polskich inżynierów i techników. I to też jest wkład Siemensa w rozwój polskiej gospodarki.


Postęp techniczny i globalizacja pociągają za sobą konieczność stałego modernizowania gospodarki oraz dostosowywania infrastruktury do nowych wymogów. Aby nadążyć za ciągłymi zmianami, przemysł potrzebuje wyspecjalizowanych partnerów, będących w stanie zapewnić mu kompleksową obsługę zgodnie z jego zmieniającymi się potrzebami.

Siemens
również użytkowania produktów i systemów. W dobie szybkich zmian technologicznych szczególnie potrzebne jest stałe doradztwo techniczne, szkolenia i serwis. Dlatego też Siemens uruchomił w Warszawie i w Katowicach dwa centra szkoleniowe. Oferują one pełen wybór kursów w zakresie automatyki przemysłowej i techniki napędowej. Ukończyły je już setki polskich inżynierów i techników. I to też jest wkład Siemensa w rozwój polskiej gospodarki.<br><br><br>Postęp techniczny i globalizacja pociągają za sobą konieczność stałego modernizowania gospodarki oraz dostosowywania infrastruktury do nowych wymogów. Aby nadążyć za ciągłymi zmianami, przemysł potrzebuje wyspecjalizowanych partnerów, będących w stanie zapewnić mu kompleksową obsługę zgodnie z jego zmieniającymi się potrzebami.<br><br>Siemens
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego