Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG3.1 dla opornych
Rok: 1995
ten napis? Poszukaj na klawiaturze klawisza [Ins] i naciśnij go. Co widzisz? Zamiast słowa wstawianie pojawiło się nadpisywanie, na dodatek w odwrotnych kolorach. Znowu coś Ci się nie podoba? No to jeszcze raz naciśnij [Ins] i daj mi spokój. Jak z tym żyć, wyjaśniam dokładnie w części pt. "Jak wpisywać tekst?" dalej w tym rozdziale.
Cała reszta paska stanu wygląda jak średnio skomplikowane równanie różniczkowe. Najlepiej się tym nie interesuj. Jeżeli jednak koniecznie musisz wiedzieć, co oznaczają poszczególne elementy, to informuję, że:
- napis str: xx (yy) informuje, że kursor znajduje się na stronie xx, a tak w ogóle, to stron w
ten napis? Poszukaj na klawiaturze klawisza [Ins] i naciśnij go. Co widzisz? Zamiast słowa wstawianie pojawiło się &lt;orig&gt;nadpisywanie&lt;/&gt;, na dodatek w odwrotnych kolorach. Znowu coś Ci się nie podoba? No to jeszcze raz naciśnij [Ins] i daj mi spokój. Jak z tym żyć, wyjaśniam dokładnie w części pt. "Jak wpisywać tekst?" dalej w tym rozdziale.<br>Cała reszta paska stanu wygląda jak średnio skomplikowane równanie różniczkowe. Najlepiej się tym nie interesuj. Jeżeli jednak koniecznie musisz wiedzieć, co oznaczają poszczególne elementy, to informuję, że:<br>- napis str: xx (yy) informuje, że kursor znajduje się na stronie xx, a tak w ogóle, to stron w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego