Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Bajki robotów"? A może "Cyberiadę", czyli cykl opowiadań o przygodach znakomitych wynalazców, Trurla i Klapaucjusza? Jeżeli czytałeś, napisz:
*** recenzję,
*** kolejną bajkę robotów lub historię, jaka mogła przydarzyć się Trurlowi i Klapaucjuszowi,
*** ciąg dalszy jednego z tych opowiadań.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Wystarczy napisać tekst o objętości nie przekraczającej półtorej strony standardowego papieru maszynowego (format A-4) i przesłać go na adres: Redakcja "Przekroju", 31-012 Kraków, ul. Reformacka 3, z dopiskiem na kopercie: Konkurs - Cyberiada.

Przyjmujemy prace w maszynopisie lub czytelnym rękopisie.
Termin nadsyłania tekstów mija 5 września 2001 roku.

Autorzy pięciu najlepszych prac
Bajki robotów"&lt;/&gt;? A może &lt;name type="tit"&gt;"Cyberiadę"&lt;/&gt;, czyli cykl opowiadań o przygodach znakomitych wynalazców, &lt;name type="person"&gt;Trurla&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Klapaucjusza&lt;/&gt;? Jeżeli czytałeś, napisz:<br>*** recenzję,<br>*** kolejną bajkę robotów lub historię, jaka mogła przydarzyć się &lt;name type="person"&gt;Trurlowi&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Klapaucjuszowi&lt;/&gt;,<br>*** ciąg dalszy jednego z tych opowiadań.<br><br>W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Wystarczy napisać tekst o objętości nie przekraczającej półtorej strony standardowego papieru maszynowego (format A-4) i przesłać go na adres: Redakcja &lt;name type="tit"&gt;"Przekroju"&lt;/&gt;, 31-012 Kraków, ul. Reformacka 3, z dopiskiem na kopercie: &lt;q&gt;Konkurs - Cyberiada&lt;/&gt;.<br><br>Przyjmujemy prace w maszynopisie lub czytelnym rękopisie.<br>Termin nadsyłania tekstów mija 5 września 2001 roku.<br><br>Autorzy pięciu najlepszych prac
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego