Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
i bądź czujna, a unikniesz problemów. COSMOWSKAZÓWKA: Mars lubi wystawiać ludzi na próbę. Unikaj kwestii spornych, jako że wszyscy wokół pod jego wpływem mogą się nagle stać bardzo nadwrażliwi.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

WEŹ ŚWIAT POD LUPĘ. Gdy mami cię podstępny Neptun, warto pamiętać, że pozory często mylą. Jedenastego temperamentny Mars każe ci się dopomnieć o swoje - bez oporów dzwoń po doraźną pomoc. Mars prowokuje cię do twardej batalii o podwyżkę - pamiętaj o dobrych manierach. COSMOWSKAZÓWKA: Jeśli dwudziestego dziewiątego jakaś czarna owieczka z rodzinnego kręgu poprosi o pożyczkę, dobrze się zastanów.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

ZOSTAŃ ODKRYWCĄ. Inteligentny Merkury
i bądź czujna, a unikniesz problemów. &lt;orig&gt;COSMOWSKAZÓWKA&lt;/&gt;: Mars lubi wystawiać ludzi na próbę. Unikaj kwestii spornych, jako że wszyscy wokół pod jego wpływem mogą się nagle stać bardzo nadwrażliwi. <br><br>&lt;tit&gt;Rak (22 czerwca - 22 lipca)&lt;/&gt;<br><br>WEŹ ŚWIAT POD LUPĘ. Gdy mami cię podstępny Neptun, warto pamiętać, że pozory często mylą. Jedenastego temperamentny Mars każe ci się dopomnieć o swoje - bez oporów dzwoń po doraźną pomoc. Mars prowokuje cię do twardej batalii o podwyżkę - pamiętaj o dobrych manierach. &lt;orig&gt;COSMOWSKAZÓWKA&lt;/&gt;: Jeśli dwudziestego dziewiątego jakaś czarna owieczka z rodzinnego kręgu poprosi o pożyczkę, dobrze się zastanów. <br><br>&lt;tit&gt;Lew (23 lipca - 22 sierpnia)&lt;/&gt;<br><br>ZOSTAŃ ODKRYWCĄ. Inteligentny Merkury
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego