Typ tekstu: Książka
Autor: Hering Mieczysław
Tytuł: Podstawy elektrotermii
Rok: 1995
i profili z Al stosuje się piece wannowe z rurkowymi zanurzeniowymi elementami grzejnymi. Do topienia aluminium i cynku stosuje się piece wannowe.
Z innych zastosowań wymienić należy lutowanie miedzią, realizowane w piecach taśmowych w atmosferze wodoru lub o zdysocjowanego amoniaku w temperaturze 1150-1200C, obróbkę i spiekanie metali podatnych na tlen (Mo, Ni, Ta, W) w piecach komorowych, muflowych i przepychowych w atmosferze ochronnej. Temperatury obróbki tych materiałów są wysokie, co wymaga stosowania elementów grzejnych z materiałów wysokotemperaturowych metalowych i niemetalowych.
W przemyśle półprzewodnikowym używa się urządzeń komorowych m.in. w procesach dyfuzyjnych. Wymagania jakie muszą one spełniać są szczególnie wysokie
i profili z Al stosuje się piece wannowe z rurkowymi zanurzeniowymi elementami grzejnymi. Do topienia aluminium i cynku stosuje się piece wannowe.<br>Z innych zastosowań wymienić należy lutowanie miedzią, realizowane w piecach taśmowych w atmosferze wodoru lub o zdysocjowanego amoniaku w temperaturze 1150-1200C, obróbkę i spiekanie metali podatnych na tlen (Mo, Ni, Ta, W) w piecach komorowych, muflowych i przepychowych w atmosferze ochronnej. Temperatury obróbki tych materiałów są wysokie, co wymaga stosowania elementów grzejnych z materiałów wysokotemperaturowych metalowych i niemetalowych.<br>W przemyśle półprzewodnikowym używa się urządzeń komorowych m.in. w procesach dyfuzyjnych. Wymagania jakie muszą one spełniać są szczególnie wysokie
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!