Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 12. 01 (48)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
Nastąpi to wówczas kiedy nie zostanie spełniony ten podstawowy postulat, który nie został do tej pory zrealizowany przez rząd, a który miał zostać spełniony do końca roku. Chodzi mi oczywiście o podniesienie uposażenia funkcjonariuszy i zrównania go z uposażeniem policji.
- Mówi pan o zrównaniu uposażenia, czy na dzień dzisiejszy jest to znacząca różnica?
- To nie jest spora różnica, gdyż wynosi około 120 złotych i oto walczymy. Porozumienie było podpisane jeżeli chodzi o tę kwestię 13 listopada ubiegłego roku. Podpisał je wówczas z naszymi związkami zawodowymi ówczesny minister Grzegrz Kurczuk. Porozumienie zawierało trzy postulaty.
- Jakie?
- Pierwszym było doetatowanie służby więziennej, kolejnym likwidacja nadgodzin
Nastąpi to wówczas kiedy nie zostanie spełniony ten podstawowy postulat, który nie został do tej pory zrealizowany przez rząd, a który miał zostać spełniony do końca roku. Chodzi mi oczywiście o podniesienie uposażenia funkcjonariuszy i zrównania go z uposażeniem policji.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Mówi pan o zrównaniu uposażenia, czy na dzień dzisiejszy jest to znacząca różnica?&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;- To nie jest spora różnica, gdyż wynosi około 120 złotych i oto walczymy. Porozumienie było podpisane jeżeli chodzi o tę kwestię 13 listopada ubiegłego roku. Podpisał je wówczas z naszymi związkami zawodowymi ówczesny minister Grzegrz Kurczuk. Porozumienie zawierało trzy postulaty.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Jakie?&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;- Pierwszym było doetatowanie służby więziennej, kolejnym likwidacja nadgodzin
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!