Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ze wszystkimi produktami, które rolnicy sprzedają i niech pan nie ma pretensji do rolników, że chcą pana oskubać. Skubie pana ktoś zupełnie inny, a takimi tekstami niech pan nie atakuje polskich rolników, bo polski chłop jest bardzo cierpliwy i bardzo rzadko narzeka, ale gdy już wychodzi na ulicę i protestuje, to znaczy, że jest bardzo źle. Szanowny panie, w jednym przypadku się z panem zgadzam - ja też nie popieram stawiania krzyży i wzbudzania nienawiści, a także ogłupiających wrzasków pana Leppera i jemu podobnych, ale pan swoim listem także chce poróżnić robotników i chłopów i ten pana artykuł także prowadzi do nienawiści.
Jan
ze wszystkimi produktami, które rolnicy sprzedają i niech pan nie ma pretensji do rolników, że chcą pana oskubać. Skubie pana ktoś zupełnie inny, a takimi tekstami niech pan nie atakuje polskich rolników, bo polski chłop jest bardzo cierpliwy i bardzo rzadko narzeka, ale gdy już wychodzi na ulicę i protestuje, to znaczy, że jest bardzo źle. Szanowny panie, w jednym przypadku się z panem zgadzam - ja też nie popieram stawiania krzyży i wzbudzania nienawiści, a także ogłupiających wrzasków pana Leppera i jemu podobnych, ale pan swoim listem także chce poróżnić robotników i chłopów i ten pana artykuł także prowadzi do nienawiści.<br>&lt;au&gt;Jan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!