Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
siebie. Pobiegliśmy załatwić formalności. Trwało to kilka sekund. Złożyliśmy podpisy i już udawaliśmy się do wyjścia, gdy murzynki zaczęły mnożyć się na moich oczach. Widziałam już nie podwójnie, ale dziesiątkowo. Zerknęłam na dokumenty, na których widniały nasze podpisy pod obietnicą zabrania i wychowania chyba setki małych murzynków!!! Obudziłam się.
Co to znaczy?
Na wszelki wypadek, domniemając, że mam czarną, zapuszczoną chatkę, wysterylizowałam dziś cały domek.
A weekend w uczelni. Od rana do nocy. Czy mógłby mi ktoś napisać usprawiedliwienie? :)
W tych dniach uczelnia jest mi wybitnie nie na rękę.
Zajrzę do jakiegoś sennika czy coś, bo dalej mnie to męczy.
A może
siebie. Pobiegliśmy załatwić formalności. Trwało to kilka sekund. Złożyliśmy podpisy i już udawaliśmy się do wyjścia, gdy murzynki zaczęły mnożyć się na moich oczach. Widziałam już nie podwójnie, ale dziesiątkowo. Zerknęłam na dokumenty, na których widniały nasze podpisy pod obietnicą zabrania i wychowania chyba setki małych murzynków!!! Obudziłam się.<br>Co to znaczy? <br>Na wszelki wypadek, domniemając, że mam czarną, zapuszczoną chatkę, wysterylizowałam dziś cały domek. <br>A weekend w uczelni. Od rana do nocy. Czy mógłby mi ktoś napisać usprawiedliwienie? &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br>W tych dniach uczelnia jest mi wybitnie nie na rękę. <br>Zajrzę do jakiegoś sennika czy coś, bo dalej mnie to męczy. <br>A może
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!