Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
co zaprzeczać) za najmądrzejszego i najwłaściwszego na świecie. Na szczęście jest jeszcze ta zdrowa kontra: za kogo ty się masz, debilu? Przestań się mniemać za pępek świata! I to skutkuje.
Bergson napisał, że tolerancja jest w jakiś sposób miłością. Coś w tym jest. Redakcja Cosmopolitan zamówiła u mnie artykuł o tolerancji. Pewnie miało być lekko i śmiesznie. Nie potrafię. Żyjemy w świecie, w którym środki elektroniczne ubezwłasnowolniają nas coraz bardziej. Cóż możemy na to? Ależ najeść się mięsa w Wielki Piątek, popić winem i powiedzieć obu półkulom świata: kochamy was! I bardzo się staramy.

mocne strony kobiety

Kiedy kocham - potulnieję

Ewa
co zaprzeczać) za najmądrzejszego i najwłaściwszego na świecie. Na szczęście jest jeszcze ta zdrowa kontra: za kogo ty się masz, debilu? Przestań się mniemać za pępek świata! I to skutkuje. <br>Bergson napisał, że tolerancja jest w jakiś sposób miłością. Coś w tym jest. Redakcja Cosmopolitan zamówiła u mnie artykuł o tolerancji. Pewnie miało być lekko i śmiesznie. Nie potrafię. Żyjemy w świecie, w którym środki elektroniczne ubezwłasnowolniają nas coraz bardziej. Cóż możemy na to? Ależ najeść się mięsa w Wielki Piątek, popić winem i powiedzieć obu półkulom świata: kochamy was! I bardzo się staramy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=52-54&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;mocne strony kobiety&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kiedy kocham - potulnieję&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Ewa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego