Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
Czyni to jednak na bardzo ogólnym poziomie, racjonalizując i przedstawiając w sposób zawoalowany swoje istotne doświadczenia.

Trener konsekwentnie ogranicza się do pilnowania zasad komunikacji: aby mówić raczej, co się czuje, niż doradzać, a także by raczej dzielić się doświadczeniem niż proponować konkretne rozwiązania.

Kontrowersyjne reakcje budzą relacje Zyty, która własne traumatyczne przeżycia komentuje w sposób filozoficzny, bardzo specyficznie przy tym modulując głos "na wzniosłą nutę":

Myślę, że jeśli nie otrzyma się czegoś wcześniej, to nie jest się w stanie prawdziwiej, głębiej wyjść do innego człowieka. I tak naprawdę inny człowiek nie jest w stanie dać tego, czego myśmy nie otrzymali. Padamy
Czyni to jednak na bardzo ogólnym poziomie, racjonalizując i przedstawiając w sposób zawoalowany swoje istotne doświadczenia.<br><br>Trener konsekwentnie ogranicza się do pilnowania zasad komunikacji: aby mówić raczej, co się czuje, niż doradzać, a także by raczej dzielić się doświadczeniem niż proponować konkretne rozwiązania.<br><br>Kontrowersyjne reakcje budzą relacje Zyty, która własne traumatyczne przeżycia komentuje w sposób filozoficzny, bardzo specyficznie przy tym modulując głos "na wzniosłą nutę":<br><br>Myślę, że jeśli nie otrzyma się czegoś wcześniej, to nie jest się w stanie prawdziwiej, głębiej wyjść do innego człowieka. I tak naprawdę inny człowiek nie jest w stanie dać tego, czego myśmy nie otrzymali. Padamy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego