Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
by przemienić w aktywistkę większość wrażliwych kobiet - mówi Rebecca.

ty i on

Babski król

To jedyny facet, o którego powinien być zazdrosny twój mężczyzna. Na szczęście nigdy się przecież nie dowie, jak wiele miejsca w twoim sercu zajmuje... fryzjer.
Zuzanna Maj

Kobiety kochają fryzjerów. Nawet te, które wyniosły z dzieciństwa traumatyczne przeżycia w rodzaju wizyty u pana Kazia, który śliczną blondyneczkę z lokami do pasa przerobił na obrzępolonego chłopaczka z buzią spuchniętą od łez, bo nawet pół kosmyka nie zostało, żeby przyczepić kokardkę.
W miarę dorastania wizja wizyty u osiedlowego postrzygacza powoli zaciera się w twojej głowie, a rosnące dochody i
by przemienić w aktywistkę większość wrażliwych kobiet - mówi Rebecca.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=64-65&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ty i on&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Babski król&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;To jedyny facet, o którego powinien być zazdrosny twój mężczyzna. Na szczęście nigdy się przecież nie dowie, jak wiele miejsca w twoim sercu zajmuje... fryzjer.<br>Zuzanna Maj&lt;/&gt;<br><br>Kobiety kochają fryzjerów. Nawet te, które wyniosły z dzieciństwa traumatyczne przeżycia w rodzaju wizyty u pana Kazia, który śliczną blondyneczkę z lokami do pasa przerobił na &lt;orig&gt;obrzępolonego&lt;/&gt; chłopaczka z buzią spuchniętą od łez, bo nawet pół kosmyka nie zostało, żeby przyczepić kokardkę. <br>W miarę dorastania wizja wizyty u osiedlowego postrzygacza powoli zaciera się w twojej głowie, a rosnące dochody i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego