Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Zatem tylko dla przypomnienia - jedyny tego rodzaju zespół, który potrafi wykorzystać dosłownie wszystkie przedmioty życia codziennego, by wprawić siebie, widownię i świat w rytm. Od czasu debiutu w 1991 r. grupa cieszy się międzynarodową sławą, występując w najsłynniejszych salach koncertowych i na największych festiwalach.

Kalendarze, których nie można kupić
Nowy trend na nowe milenium - nie wszystko będzie można kupić. Artystyczne kalendarze, wydawane przez pasjonatów dla prestiżu i zabawy, można jedynie dostać, wylosować lub wylicytować na aukcji.

Testino dla Pirelli. Już legenda - najpiękniejsze modelki i najsłynniejsi fotografowie: Avedon, Newton, a w 2001 Mario Testino. Wcześniejsze edycje można kupić w wydaniu albumowym.
Tomek
Zatem tylko dla przypomnienia - jedyny tego rodzaju zespół, który potrafi wykorzystać dosłownie wszystkie przedmioty życia codziennego, by wprawić siebie, widownię i świat w rytm. Od czasu debiutu w 1991 r. grupa cieszy się międzynarodową sławą, występując w najsłynniejszych salach koncertowych i na największych festiwalach.<br><br>Kalendarze, których nie można kupić<br>Nowy trend na nowe milenium - nie wszystko będzie można kupić. Artystyczne kalendarze, wydawane przez pasjonatów dla prestiżu i zabawy, można jedynie dostać, wylosować lub wylicytować na aukcji.<br><br>Testino dla Pirelli. Już legenda - najpiękniejsze modelki i najsłynniejsi fotografowie: Avedon, Newton, a w 2001 Mario Testino. Wcześniejsze edycje można kupić w wydaniu albumowym.<br>Tomek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego