Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 1999
królikami, pupkami, susłami kunami i sobolami" - pisał Jędrzej Kitowicz w "Opisie obyczajów za panowania Augusta III". Dziś, choć o "pupkach" trudno nawet marzyć, Polak ubierający się w "Klifie" nie będzie miał powodów do narzekań.
W ASTRO wybierać można w bogatej kolekcji futer i skórzanych płaszczy, które choć, zgodnie z najnowszymi trendami mody sięgają prawie kostek, są bardzo lekkie. Skórzane kurtki, tak damskie jak i męskie, dzięki cieplutkiej podpince zyskują na uniwersalności - po zimie zawsze przecież jest wiosna, a i zimy bywają lekkie.
W skórę, i to od stóp do głów, można się również ubrać w ELDORADO. Oprócz kurtek męskich i damskich
królikami, pupkami, susłami kunami i sobolami" - pisał Jędrzej Kitowicz w "Opisie obyczajów za panowania Augusta III". Dziś, choć o "pupkach" trudno nawet marzyć, Polak ubierający się w "Klifie" nie będzie miał powodów do narzekań.<br>W ASTRO wybierać można w bogatej kolekcji futer i skórzanych płaszczy, które choć, zgodnie z najnowszymi trendami mody sięgają prawie kostek, są bardzo lekkie. Skórzane kurtki, tak damskie jak i męskie, dzięki cieplutkiej podpince zyskują na uniwersalności - po zimie zawsze przecież jest wiosna, a i zimy bywają lekkie.<br>W skórę, i to od stóp do głów, można się również ubrać w ELDORADO. Oprócz kurtek męskich i damskich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego