Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wicepremiera Korei odpowiedź na swój list w sprawie przyszłości Daewoo - FSO Motor SA. Jego treści jednak nie ujawnił.

(PAP)Rozpoczęły się targi komputerowe CeBIT

INFORMATYKA Wczoraj w Hanowerze rozpoczęły się targi komputerowe CeBIT 2001.
Udział w imprezie bierze 8106 firm z 60 krajów świata. Prestiżowe hanowerskie targi, będące pokazem najnowszych trendów i innowacji w przemyśle komputerowym, potrwają do 28 marca.
(Metropol)Polacy popierają obcy kapitał

SONDAŻ Prawie 2/3 Polaków (63 proc.) twierdzi, że zdecydowanie akceptuje (19 proc.) lub raczej akceptuje (44 proc.) obecność kapitału zagranicznego w kraju. Przeciwnego zdania jest 42 proc. - wynika z badań Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych.
Zwolennikami
wicepremiera Korei odpowiedź na swój list w sprawie przyszłości Daewoo - FSO Motor SA. Jego treści jednak nie ujawnił.<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozpoczęły się targi komputerowe CeBIT&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;INFORMATYKA&lt;/&gt; Wczoraj w Hanowerze rozpoczęły się targi komputerowe CeBIT 2001.<br>Udział w imprezie bierze 8106 firm z 60 krajów świata. Prestiżowe hanowerskie targi, będące pokazem najnowszych trendów i innowacji w przemyśle komputerowym, potrwają do 28 marca.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polacy popierają obcy kapitał&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SONDAŻ&lt;/&gt; Prawie 2/3 Polaków (63 proc.) twierdzi, że zdecydowanie akceptuje (19 proc.) lub raczej akceptuje (44 proc.) obecność kapitału zagranicznego w kraju. Przeciwnego zdania jest 42 proc. - wynika z badań Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych.<br>Zwolennikami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego