Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2003
Impuls moda dla młodych kobiet. Szeroki wachlarz odzieżowych propozycji na wiele okazji. Kolekcje awangardowe i żywe kolorystycznie sprawiają, ze każda dziewczyna znajdzie tutaj coś dla siebie po przystępnej cenie.
Kameleon salon z obuwiem damskim i męskim. Jak wskazuje sama nazwa, salon zmienia wyobrażenie klienta o dobrym bucie za pomocą najnowszych trendów i fasonów. Znajdziemy tu obuwie na co dzień i na wyjście. W ofercie są także torebki.
Kirke salon z dodatkami dl każdego. Szeroki wybór m. in. apaszek, krawatów, kapeluszy, parasoli i portfeli. Ponadto w ofercie galanteria skórzana o ciekawej stylistyce i interesujących wzorach. Jednym słowem: świat dodatków.
Madame ekskluzywna bielizna
Impuls&lt;/&gt; moda dla młodych kobiet. Szeroki wachlarz odzieżowych propozycji na wiele okazji. Kolekcje awangardowe i żywe kolorystycznie sprawiają, ze każda dziewczyna znajdzie tutaj coś dla siebie po przystępnej cenie.<br>&lt;name type="org"&gt;Kameleon&lt;/&gt; salon z obuwiem damskim i męskim. Jak wskazuje sama nazwa, salon zmienia wyobrażenie klienta o dobrym bucie za pomocą najnowszych trendów i fasonów. Znajdziemy tu obuwie na co dzień i na wyjście. W ofercie są także torebki.<br>&lt;name type="org"&gt;Kirke&lt;/&gt; salon z dodatkami dl każdego. Szeroki wybór m. in. apaszek, krawatów, kapeluszy, parasoli i portfeli. Ponadto w ofercie galanteria skórzana o ciekawej stylistyce i interesujących wzorach. Jednym słowem: świat dodatków.<br>&lt;name type="org"&gt;Madame &lt;/&gt; ekskluzywna bielizna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego